Aktualności

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w nowym roku!

  Z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zespół Wiosennej Akademii Możliwości składa uczestnikom, wolontariuszom, pracodawcom i wszystkim innym partnerom projektu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas upłynie Wam w spokoju i radości, a nowy 2018 rok, będzie obfity w sukcesy (szczególnie w te zawodowe!).

 • Wolontariusze poszukiwani!

  Co prawda nabór do projektu już się skończył, ale my cały czas rekrutujemy! Tym razem poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć uczestników projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI.
  (więcej…)

 • Pomysł na wolontariat? Zostań Specjalistą ds. Opisów!

  Czy są wśród Was osoby, które dzięki udziałowi w projekcie WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI mają niespożyte zapasy energii? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo my mamy pomysł na to, jak możecie je spożytkować!
  (więcej…)

 • Hurra! Zakończyliśmy ostatnią turę rekrutacji!

  126 – to liczba uczestników, którzy przyłączyli się do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI!
  (więcej…)

 • Harmonogram wsparcia w projekcie

  Uczestnicy projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI od grudnia korzystają już z pierwszych form wsparcia: pośrednictwa pracy oraz poradnictwa indywidualnego z doradcą zawodowym.

  (więcej…)

 • Im się udało! Poznaj historie uczestników WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI

  Z sukcesem zakończyliśmy rekrutację do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI z wynikiem 126 uczestników! Czas poznać historię tych, którzy dzięki udziałowi w projekcie rzeczywiście odmienili swoje życie.
  (więcej…)

 • Rozpoczęła się ostatnia tura rekrutacji do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI

  Chociaż w szkole zabrzmiał właśnie pierwszy dzwonek, to u nas dzwoni on po raz ostatni… We wrześniu zakończymy rekrutację do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLWOŚCI, dlatego jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje, a następnie znaleźć wymarzoną pracę, to nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas!

  W ramach projektu gwarantujemy specjalistyczne szkolenia (księgowe, graficzne, komputerowe, kurs na prawo jazdy), a także wsparcie doradców zawodowych, psychologów i pośredników pracy.

  By dowiedzieć się więcej o warunkach uczestnictwa, odwiedź zakładkę O projekcie >>>.

 • Pracodawco, mamy dla Ciebie pracowników!

  Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza do współpracy firmy, które prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne. W ramach projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI szkolimy przyszłych pracowników.

  (więcej…)

 • Młodzi rodzice, czas wrócić do pracy! Zaproszenie na spotkanie połączone ze szkoleniem rekrutacyjnym

  Masz wrażenie, że zasiedziałeś się z maleństwem w domu? Myślisz o powrocie na rynek pracy, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na spotkanie dotyczące projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI i przekonaj się, że możesz być nie tylko świetnym rodzicem, ale i efektywnym pracownikiem.

  (więcej…)

 • Przegląd Filmów Psychologicznych „Wgląd” z udziałem WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI

  8 kwietnia Justyna Chyla, nasza pośrednik pracy, prowadziła warsztaty organizowane w ramach Przeglądu Filmów Psychologicznych „Wgląd”, cyklicznego projektu organizowanego w ramach Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA, działającego przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

  (więcej…)

 • Pierwszy wyjazd integracyjny za nami!

  Warsztaty miały formę doświadczeń, w które wchodziliśmy i które potencjalnie sprzyjały refleksji osobistej” tak o zajęciach, które odbyły się w ramach wyjazdu integracyjnego pierwszej grupy 13 uczestników projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI mówi sama trenerka. Co jeszcze wydarzyło się 25 i 26 marca w Radoczy?

  (więcej…)

 • Listy rankingowe z kolejnych etapów rekrutacji

  Trwa nabór uczestników projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI. Poniżej publikujemy listy rankingowe z kolejnych tur rekrutacji. Jednocześnie przypominamy, że cały czas prowadzimy rekrutację i czekamy na osoby zainteresowane udziałem w projekcie.

  (więcej…)

 • Poznajcie Ambasadora projektu – Marcina Ryszkę!

  – Idę przez życie nie widząc przeszkód! – mówi Marcin Ryszka, mistrz świata osób niewidomych z 2011 roku i reprezentant Polski na Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie i Londynie. Obecnie reprezentant Polski w blind footballu i menadżer Stowarzyszenia Nie Widzę Przeszkód.

  (więcej…)

 • Uczestnicy z trzeciej tury rekrutacji

  Za nami trzeci etap rekrutacji do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI. Kolejni uczestnicy zaczynają korzystać z przygotowanych dla nich form wsparcia. Tym samym pragniemy przypomnieć, że do 15 grudnia 2016 roku trwa nowa tura rekrutacji.

  (więcej…)

 • Mamy kolejnych uczestników projektu!

  W dniu 14 listopada 2016 roku został zakończony drugi etap rekrutacji do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI. Zrekrutowaliśmy kolejnych 5 osób, które już rozpoczynają pierwsze zajęcia w ramach programu wsparcia. Jednocześnie informujemy, że od 15 do 30 listopada 2016 roku trwa kolejny etap rekrutacji.

  (więcej…)

 • Po pierwszym etapie rekrutacji

  W dniu 31.10.2016 został zakończony pierwszy etap rekrutacji do projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI. Do projektu zostało zrekrutowanych 5 osób. Jednocześnie informujemy, że od 2.11 – 14.11 trwa kolejny etap rekrutacji.

  (więcej…)

 • Wolontariusze WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI poszukiwani!

  Zapraszamy do aktywnego udziału w wolontariacie w naszym nowym projekcie rynku pracy. To niepowtarzalna szansa, by zmieniać świat na lepsze i pomagać niepełnosprawnym osobom w znalezieniu satysfakcjonującego stanowiska!

  (więcej…)

 • Zapraszamy na warsztaty Kreatywne formy wyrażania siebie na rynku pracy

  Rozwój, zmiana w życiu i ciekawi ludzie – jako lider wśród organizacji pozarządowych i organizator ogólnopolskich programów społecznych, takich jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. 

  (więcej…)

 • Staże, szkolenia, kursy i znacznie więcej!

  W ramach projektu 96 osób będzie miało możliwość odbycia płatnego 5- lub 6-miesięcznego stażu zawodowego w firmach i instytucjach z województwa małopolskiego. Na uczestników Wiosennej Akademii Możliwości czekają takie stanowiska jak: pomocnik mechanika samochodowego, handlowiec, grafik czy pracownik agencji reklamowej.

  (więcej…)

 • Nowy Projekt WIOSNY dla młodych, którym się chce!

  W WIOŚNIE można się rozwijać na wiele sposobów. Jednym z nich jest zaangażowanie w projekt WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI, w którym pomożemy Ci rozwinąć się, zmienić swoje życie i spędzić czas w inspirującym środowisku ciekawych ludzi. Zapraszamy młode osoby szukające zatrudnienia. Bez Was ten projekt będzie niemożliwy do zrealizowania! (więcej…)