Pracodawco, mamy dla Ciebie pracowników!

Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza do współpracy firmy, które prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne. W ramach projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI szkolimy przyszłych pracowników.

Uczestnicy naszego programu współpracują z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy w celu odnalezienia własnej ścieżki zawodowej. Biorąc udział specjalistycznych szkoleniach z takich zakresów jak: księgowość, obsługa programów informatycznych, znajomość języków obcych, grafika komputerowa, obsługa wózków widłowych, kurs prawa jazdy, zdobywają potrzebna wiedzę i kompetencje, a następnie stają się wykwalifikowanymi pracownikami z umiejętnościami pożądanymi na rynku pracy.

Podczas udziału w naszym projekcie prócz specjalistycznych szkoleń przywołanych w akapicie wyżej, uczestnicy biorą udział w licznych warsztatach m.in. z zakresu komunikacji w zespole, współpracy w grupie, przedsiębiorczości i kreowania własnego wizerunku. Mogą być Państwo pewni, że rozpoczynając z nami współpracę, poszerzą Państwo swój zespół o przeszkolonego, zmotywowanego i kompetentnego pracownika.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!
Justyna Chyla
justyna.chyla@wiosna.org.pl
tel:+48 785 501 644
Grzegorz Firek
grzegorz.firek@wiosna.org.pl
tel: +48 602 703 983

Przejdź do paska narzędzi