Przegląd Filmów Psychologicznych „Wgląd” z udziałem WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI

8 kwietnia Justyna Chyla, nasza pośrednik pracy, prowadziła warsztaty organizowane w ramach Przeglądu Filmów Psychologicznych „Wgląd”, cyklicznego projektu organizowanego w ramach Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA, działającego przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Uczestnicy Przeglądu mieli okazję wziąć udział w pokazach filmów dotykających problematyki dojrzewania człowieka. Justyna Chyla w ramach wydarzenia przygotowała warsztaty „Wiosenna podróż w głąb siebie”. Było to nie tylko spotkanie inspirujące, podczas którego uczestnicy mieli możliwość wyruszyć do świata swoich marzeń zawodowych, ale również niezwykła okazja do refleksji nad własnym rozwojem zawodowym oraz próba odpowiedzi na pytanie, jak określić co jest dla mnie, a co nie.

thumbnail_warsztaty

Warsztaty „Wiosenna podróż w głąb siebie” z Justyną Chylą

Jednocześnie przypominamy, że w WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI cały czas prowadzimy rekrutację i wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do wspólnej podróży po rynku pracy  (więcej informacji w zakładce „O projekcie„).

Przejdź do paska narzędzi