Co nowego

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w nowym roku!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zespół projektu Aktywni, Potrzebni, Kompetentni 30+, składa uczestnikom, wolontariuszom, pracodawcom i wszystkim innym partnerom projektu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas upłynie Wam w spokoju i radości, a nowy 2018 rok, będzie obfity w sukcesy (szczególnie w te zawodowe!).

 • Zakończyliśmy rekrutację do projektu Aktywni, Potrzebni, Kompetentni 30+

  Z końcem października zakończyliśmy ostatnią turę rekrutacji do projektu Aktywni, Potrzebni, Kompetentni 30+. Finalnie do projektu przyjętych zostało 120 osób!

  (więcej…)

 • Chcesz mieć wpływ i pomagać innym? Zostań wolontariuszem!

  Szukamy wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć osoby niepełnosprawne w projekcie Aktywni, Potrzebni, Kompetentni 30+! Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi kompetencjami z osobami, które chcą wrócić na rynek pracy – zostań wolontariuszem i zgłoś się do nas!
  (więcej…)

 • Jestem stażystką i dobrze mi z tym – czyli lirycznie o udziale w projekcie

  Nasi uczestnicy nie przestają nas zaskakiwać! Jedna z uczestniczek napisała wiersz, w którym dzieli się tym ile znaczy dla niej udział w projekcie AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+! Pani Edycie bardzo dziękujemy za ciepłe słowa pod naszym adresem i przede wszystkim gratulujemy ogromnego talentu!
  (więcej…)

 • Pomysł na wolontariat? Zostań Specjalistą ds. Opisów!

  Czy są wśród Was osoby, które dzięki udziałowi w projekcie AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ mają niespożyte zapasy energii? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo my mamy pomysł na to, jak możecie je spożytkować!
  (więcej…)

 • W niedzielę 1 października spotkacie nas w Strefie Funduszy Europejskich w Proszowicach!

  W najbliższą niedzielę 1 października odwiedzimy Proszowice, gdzie będziemy jednym z wystawców podczas Strefy Funduszy Europejskich. Będzie nas można spotkać na stoisku Stowarzyszenia Wiosna, gdzie będziemy promować rekrutację do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+.

  (więcej…)

 • Rekrutacja trwa – 3 października zapraszamy na spotkanie informacyjno-integracyjne!

  Przypominamy, że rekrutacja do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ trwa! Projekt dedykowany jest osobom z zaświadczeniem o niepełnosprawności, po 30 roku życia, które mieszkają w małopolsce i co najważniejsze – chcą aktywizować się zawodowo. Do projektu zgłaszać się można poprzez formularz aplikacyjny.

  Nowością w IV rekrutacji są organizowane co 2 tygodnie spotkania informująco-intergacyjne. Najbliższe z nich odbędzie się 3 października o godzinie 11:00 w Centrum Obywatelskim Kraków (Stadion Wisły, I piętro, wejście od ul. Reymana, sala 040). Serdecznie zapraszamy i prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu: 785 988 400.

  Do zobaczenia!

 • Listy rankingowe IV edycji projektu

  Witamy kolejnych uczestników ostatniej edycji projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ aktywizującego społecznie i zawodowo osoby z niepełnosprawnościami z Małopolski.

  Z możliwości odkrycia swoich zasobów i wzbogacenia doświadczenia zawodowego skorzysta kolejnych 30 osób.

  Listy rankingowe – uczestnicy przyjęci do IV i ostatniej edycji projektu:

  4 Lista rankingowa 30+_2017-11-02 (osoby przyjęte do projektu od 16 do 31.10. 2017 r.)

  3 Lista_rankingowa 30+_2017-10-16 (osoby przyjęte do projektu do 15.10. 2017 r.)

  2 Lista_rankingowa 30+_2017-10-02 (osoby przyjęte do projektu od 16 do 30.09. 2017 r.)

  1 Lista rankingowa 30+_2017-09-15 (osoby przyjęte do projektu od 1 do 15.09. 2017 r.)

  Jednocześnie wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń (formularz zgłoszeniowy do projektu). Rekrutacja do ostatniej edycji  potrwa do 31 października 2017 r.

  Zapraszamy!

  Więcej szczegółów pod numerami telefonów 783 430 075 (Sylwia Lewińska) lub 785 988 400 (Anna Przybył).

 • Ostatnia tura naboru rozpoczęta!

  Rozpoczęła się IV, a zarazem ostatnia tura rekrutacji do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, powyżej 30 roku życia to ten projekt kierujemy właśnie do Ciebie! Chcemy Ci pokazać, że nadszedł czas by  uwierzyć w siebie i wziąć sprawy we własne ręce. Koniec z bezczynnym przesiadywaniem w domu. Czas z niego wyjść i zadbać o swoją karierę!

  Wiemy, że pierwszy krok jest najtrudniejszy, dlatego od początku gwarantujemy wsparcie specjalistów – psychologa, doradcy zawodowego i pośrednika pracy. Nie daj się dłużej namawiać i zostań uczestnikiem naszego projektu. By się zgłosić masz czas do końca października!

   

   

 • Jeździmy fód trakiem po Małopolsce i rekrutujemy!

  Jak się okazuje, sprzyja nam nie tylko wiosenny, ale także letni klimat. Wyruszyliśmy w Małopolskę fód trakiem, by rekrutować nowych uczestników do naszego projektu.

  Odwiedziliśmy już Myślenice, Chrzanów, Olkusz i Rabkę Zdrój, a teraz czas na Bochnię. Dlatego, jeśli mieszkasz w Bochni i okolicach lub będziesz w “solnym mieście” przejazdem, to nie może Cię zabraknąć na Rynku 12 i 13 lipca między 12:00 a 16:00.

  Dlaczego warto? Bo jeśli jesteś osoba niepełnosprawną, młodym rodzicem powracającym na rynek pracy lub bezrobotnym w wieku 18-29 lat, to mamy dla Ciebie ofertę płatnych staży i darmowych  szkoleń. Dodatkowo poczęstujemy Cię pyszną zapiekanką prosto z placu Imbramowskiego w Krakowie. I to za darmo!

  Do zobaczenia w Bochni!

   

 • “RZECZYWISTY KOLOR KONTEKSTU” Pawła Sikory

  Paweł Sikora, uczestnik I edycji projektu Aktywni, Potrzebni, Kompetentni 30+ nie tylko nas zachwycił i oczarował swoim artystycznym talentem. W miniony piątek wszyscy odwiedzający Galerię MDK Fort 49 „Krzesławice” mieli okazję podziwiać jego dzieła. Teraz Was zapraszamy do przeczytania kilku słów od autora, a następnie odwiedzin galerii.

  (więcej…)

 • Lista rankingowa III edycji projektu

  Witamy kolejnych uczestników III edycji projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ aktywizującego społecznie i zawodowo osoby z niepełnosprawnościami z Małopolski. W tej edycji około 30 osób skorzysta z możliwości odkrycia swoich zasobów i wzbogacenia doświadczenia zawodowego.

  (więcej…)

 • Spotkanie wolontariuszy z mistrzynią ziołolecznictwa

  W środę, 29 marca 2017, odbyło się spotkanie dla wolontariuszy projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+. Po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się w gronie osób, które od kilku miesięcy udzielają wolontaryjnie porad z różnych dziedzin i poznać naszych ekspertów, których wsparcie jest nieocenione w aktywizacji zawodowej naszych uczestników.

  (więcej…)

 • Lista rankingowa uczestników II edycji projektu

  Witamy uczestników II edycji projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ aktywizującego społecznie i zawodowo osoby z niepełnosprawnościami z Małopolski. 35 osób zaczyna właśnie korzystać z przygotowanych form wsparcia.

  (więcej…)

 • Uczestniczki projektu w Szkole Wizażu

  W piątek, 27 stycznia 2017, zorganizowaliśmy spotkanie dla uczestniczek projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ w Szkole Wizażu Beauty Art Beaty Małachowskiej w Krakowie.

  (więcej…)

 • Jak znaleźć pracę zgodną ze swoimi oczekiwaniami?

  Nasza specjalistka do spraw aktywizacji zawodowej, Anna Przybył wzięła udział w przygotowaniu mini poradnika dla osób, które skutecznie chcą znaleźć pracę. Sprawdźcie, jak najlepiej przygotować się do tego procesu!

  (więcej…)

 • Wystartowaliśmy z drugą turą rekrutacji!

  Jeżeli potrzebujesz wsparcia i motywacji w podjęciu nowych wyzwań i w znalezieniu pracy, to serdecznie zapraszamy Cię do udziału w naszym projekcie rynku pracy: AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+.

  (więcej…)

 • Szukamy wolontariuszy – ekspertów!

  W projekcie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, dlatego poszukujemy wolontariuszy – ekspertów z konkretnych dziedzin jako odpowiedź na potrzeby naszych podopiecznych. Sprawdźcie, na kogo czekamy!

  (więcej…)

 • Zaczynamy od spotkania informacyjnego

  W piątek, 18 listopada, zorganizowaliśmy spotkanie informacyjne dla pierwszej grupy uczestników projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+. Zespół naszych specjalistów zadbał o stronę merytoryczną wydarzenia, a ciepłą atmosferę zapewniła nam aura kawiarni SpotKawie z siedzibą na ul. Berka Joselewicza 28 w Krakowie. (więcej…)

 • Pierwsi uczestnicy rozpoczynają udział w projekcie!

  31 października 2016 roku  zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+. Z programu wsparcia skorzysta 21 uczestników.

  (więcej…)

 • Ostatni tydzień rekrutacji w powiecie brzeskim i tarnowskim

  31 października kończymy pierwszy etap rekrutacji do projektu na terenie powiatów brzeskiego i tarnowskiego. Dlatego zachęcamy do wysyłania zgłoszeń i tym samym skorzystania z kompleksowego wsparcia, które prowadzi do odbycia 4-miesięcznego płatnego stażu. Co więcej liczni uczestnicy projektu, Ci najbardziej zmotywowani i zaangażowani we własny rozwój, otrzymają od pracodawcy propozycję zatrudnienia w miejscu odbywania stażu. 

  (więcej…)

 • Kreatywne formy wyrażania siebie na rynku pracy – warsztaty WIOSNY nadchodzą!

  Rozwój, zmiana w życiu i ciekawi ludzie – jako lider wśród organizacji pozarządowych i organizator ogólnopolskich programów społecznych, takich jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. 

  (więcej…)

 • Zapraszamy do punktów rekrutacyjnych w Brzesku i Tarnowie!

  Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, sprawdzić, czy spełniacie wszystkie kryteria uczestnictwa albo po prostu chcielibyście zgłosić się do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+, odwiedźcie nas w punktach rekrutacyjnych! W pierwszej kolejności zapraszamy do Brzeska i Tarnowa, gdzie czekamy na Was do 31 października 2016 roku.

  (więcej…)

 • 30+? Tak. Rozwój? Tak. Praca? Tak!

  Ruszyła rekrutacja do projektu „Aktywni, potrzebni, kompetentni − kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych 30+ w Małopolsce”. Rekrutacja potrwa od 29 sierpnia do 31 października 2016 r. W I edycji otwieramy punkty rekrutacyjne w Brzesku i Tarnowie. (więcej…)