Aktualności

 • Znamy terminy spotkań grupowych

  Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań grupowych, które planowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

  (więcej…)

 • Innowatorki z I naboru w audycji „Człowiek 2.0” w TOK FM!

  Prace nad innowacjami zgłoszonymi w I turze naboru nabierają tempa! Innowatorzy nie próżnują, pracują nad wprowadzeniem innowacyjnych pomysłów w życie, ale także nad ich promocją.

  (więcej…)

 • Wyniki oceny formalnej wniosków w II naborze

  Zakończyliśmy proces oceny formalnej nadesłanych formularzy zgłoszeniowych w II naborze do projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz z informacją o kolejnych etapach rekrutacji.

  (więcej…)

 • II tura rekrutacji do WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI zakończona!

  80 – taka liczba innowacyjnych pomysłów na to, jak zmienić rynek pracy w Polsce napłynęła do nas w II turze naboru. Bardzo się cieszymy z tak ogromnego zainteresowania projektem WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI a także tym, że w naszym kraju jest tak wielu innowatorów społecznych, którzy mają pomysł na to, jak zmienić rynek pracy w Polsce. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane zgłoszenia! 

  (więcej…)

 • Innowatorze! Pozostał tydzień na wysłanie zgłoszenia!

  Tylko do środy 6 września do godziny 23:59 czekamy na twoje zgłoszenie do WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI. Dlatego jeśli masz pomysł na to, jak zmienić rynek pracy w Polsce to koniecznie się nim z nami podziel. Nie zwlekaj i już dziś zostań innowatorem!

 • Uwaga! Od 14 do 18 sierpnia biuro WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI będzie nieczynne!

  W dniach od 14 do 18 sierpnia biuro WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI będzie nieczynne. Wybieramy się na zasłużony urlop, by wrócić do pracy z nowymi siłami. Na wszelkie maile odpowiemy po powrocie, a tymczasem przypominamy, że rozpoczęła się już II tura rekrutacji! Pomysły, na to jak zmienić rynek pracy w Polsce, należy zgłaszać przez formularze zgłoszeniowe. Do dzieła!

 • Ruszyła II tura rekrutacji do WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI!

  Aplikacja służąca do błyskawicznego łączenia pracowników z pracodawcami, kursy programowania dla młodocianych więźniów czy współpraca urzędów i lokalnych „sojuszników”, to tylko niektóre z pomysłów, które zakwalifikowały się do I tury rekrutacji  do projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI. Teraz czas na II turę!

  (więcej…)

 • Znamy termin II tury naboru innowatorów!

  Kolejna rekrutacja do projektu Wiosenny Inkubator Innowacji zbliża się wielkimi krokami! Już 7 sierpnia rozpocznie się nabór zgłoszeń. Na Wasze kreatywne projekty zmieniające rynek pracy będziemy czekać do 6 września. Sezon urlopowy w pełni, dlatego bądźcie uważni i zaplanujcie swój czas tak by nie przegapić deadline’u i zdążyć ze zgłoszeniem na czas. 

  (więcej…)

 • Zbliża się II tura rekrutacji innowatorów!

  Z początkiem sierpnia rozpoczniemy kolejną rekrutację innowatorów.  Będziemy czekać na Wasze nowatorskie pomysły, które pomogą zmieniać rynek pracy i będą miały wpływ na poprawę sytuacji zawodowej osób niepełnosprawnych, osób powyżej 50. roku życia oraz młodych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. 

  (więcej…)

 • Wyniki I naboru pomysłów na innowacje społeczne

  Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane w I naborze w ramach naszego projektu. Możliwość spotkań i pracy z Państwem była dla nas źródłem inspiracji oraz motywatorem do dalszych działań i rozwoju.

  (więcej…)

 • Eksperci zakończyli spotkania indywidualne z potencjalnymi innowatorami

  Śpieszymy Państwa poinformować, że eksperci zakończyli pracę nad oceną zgłoszonych nowatorskich pomysłów. Po długich i zażartych dyskusjach, eksperci wybrali innowacje, które uzyskają wsparcie w naszym Wiosennym Inkubatorze.

  (więcej…)

 • Innowatorzy Społeczni szukają swoich WOLONTARIUSZY!

  Zapraszamy do aktywnego udziału w wolontariacie przy projekcie WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI! Jeśli chcesz poznać proces wdrażania innowacji „od kuchni” i szukasz kreatywnej przestrzeni do testowania swoich pomysłów – ten wolontariat jest właśnie dla Ciebie!

  (więcej…)

 • Eksperci zakończyli ocenę formularzy

  Informujemy, że eksperci zakończyli ocenę rozszerzonych formularzy w I naborze w ramach projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI. Spośród 38 nadesłanych aplikacji, które zostały poddane ocenie, eksperci wyłonili 23 pomysły, których autorzy zostaną zaproszeni na indywidualne spotkania z Komisją Oceniającą, stanowiące ostatni etap rekrutacji.

  (więcej…)

 • Zakończyliśmy nabór formularzy w II etapie rekrutacji

  W dniu 28 lutego br. zakończyliśmy przyjmowanie rozszerzonych formularzy w ramach II etapu rekrutacji w projekcie WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI. Już wkrótce przedstawimy propozycję terminów indywidualnych spotkań z komisją ekspercką. Spotkania te stanowią ostatni etap rekrutacji i odbędą się w Krakowie oraz w Warszawie w drugiej połowie marca.

  (więcej…)

 • Rozpoczynamy spotkania grupowe

  W przyszłym tygodniu rozpoczynamy spotkania grupowe z potencjalnymi innowatorami społecznymi.

  (więcej…)

 • Koniec oceny formalnej nadesłanych zgłoszeń

  Zakończyliśmy proces oceny formalnej nadesłanych formularzy zgłoszeniowych w pierwszym etapie rekrutacji. O wynikach wszyscy aplikujący zostaną poinformowani drogą mailową.

  (więcej…)

 • Zakończyliśmy I turę rekrutacji!

  I edycja rekrutacji została zakończona. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia innowacyjnych pomysłów! Zainteresowanie projektem było bardzo duże, tym bardziej cieszymy się, że tak wiele osób i podmiotów chce znaleźć rozwiązania problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. 

  (więcej…)

 • Ostatni dzień naboru zgłoszeń

  Zostało już niewiele czasu na zgłoszenie swojego innowacyjnego pomysłu podczas I tury rekrutacji w projekcie. Formularze zgłoszeniowe będą aktywne do końca dzisiejszego dnia, 11 stycznia 2017 roku (do godziny 23:59:59).

  (więcej…)

 • Przedłużenie terminu rekrutacji!

  Wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe w ramach I edycji rekrutacji do WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI  można nadsyłać do dnia 11 stycznia 2017 roku.

  (więcej…)

 • Uniwersytet Jagielloński Partnerem projektu

  Z radością informujemy, że Uniwersytet Jagielloński w Krakowie został Partnerem WIOSENNEGO INKUBATORA INNOWACJI. Rolę koordynatora ze strony Uniwersytetu pełnić będzie Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych. Wybraliśmy Partnera, którego kompetencje i zainteresowania są mocno związane z obszarem innowacji. Dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca z CEAPP wzmocni potencjał do prowadzenia projektu i przyczyni się rozpowszechnienia informacji o WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI.

  (więcej…)

 • Innowatorzy społeczni na start!

  Rozpoczął się nabór innowatorów społecznych do projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI. Czekamy na Wasze nowatorskie pomysły, które przyczynią się do wypracowania szybszych, tańszych i bardziej efektywnych rozwiązań problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy.

  (więcej…)

Login to chat with other users!
Przejdź do paska narzędzi